Herinner je je dit artikel nog? Hierin legde ik uit hoe Dominic een tekening maakte voor de campagne ‘Tekenen voor een Betere Wereld’. Met deze actie worden de familieversterkende programma’s van SOS Kinderdorpen ondersteund. Crayola is de motor achter ‘Tekenen voor een betere Wereld’. Ondertussen heb ik de tekening geüpload naar Crayolahelpt.be en konden mensen gaan doneren. Heeft de tekening van mijn vijfjarige zoon zijn doel bereikt? Waarom (niet)?
Zo begon het
Ongeveer een week of twee geleden scande ik het ‘Ideale Huis’ in om ze meteen op de website van crayolahelpt.be te zetten. Het resultaat is erg mooi. Ondanks ik geen foto had gemaakt, maar een scan kwam zijn rode dak en zijn groen ‘gazonneke’ mooi uit online.
Bekijk ik de foto’s van de andere deelnemers, valt me de diversiteit op van een ideale thuis. En dat de fantasie van kinderen wat dat betreft, onbegrensd is. Wij hebben het onderwerp best leuk uitgewerkt, maar we bleven dicht bij een ‘echt’ huis moest ik toegeven. Andere kandidaten verzonnen heelder bouwsels met glijbanen en kantelen en ook de originele boomhutten, iglo’s en flatgebouwen zijn niet van de lucht. Dat aan deze actie heelder klassen meedoen, zal daar niet vreemd aan zijn. Er moeten geweldige brainstormsessies aan voor af gegaan zijn.
Dominic’s tekening is te vinden met de zoekfunctie op ‘Ideale huis’. Ik deelde de tekening via mijn sociale media. Tot dusver bracht de tekening al wat op, maar ik denk dat er meer in zit. Als ik zo door de website ga, merk ik dat er te veel prachtige tekeningen zijn die nog niets hebben opgebracht. En dat is jammer.
Waarom dit vervolgartikel?
Volgens mij hebben jullie dat extra zetje nodig. Je kan delen via smartphone, maar met de computer gaat het nog sneller en gemakkelijker.
De teller op moment van schrijven staat op een dikke 1300 euro. En dat is hart verwarmend. Omdat er over zestien dagen, als de actie zal worden afgesloten, minstens 1300 euro wordt gedoneerd aan de familieversterkende programma’s van SOS Kinderdorpen. Crayola tekent mee aan een betere wereld, net zoals de vele creatieve geesten die vorm geven aan hun ‘Ideale thuis’. Maar er kan nog meer bij, nog veel meer zelfs. Vandaar mijn oproep.
Ik ga zo meteen Dominic’s tekening nog een extra financieel zetje geven. Doe jij dat ook? Een klein gebaar maakt een groot verschil. Alvast bedankt.
Doneren kan via de website crayolahelpt.be en is eenvoudig.
1. Zoek de tekening van Dominic door in de zoekbalk ‘ideale thuis’ in te typen of zoek de tekening van een ander kind
2. Vul het bedrag in dat je wil doneren
3. Druk ‘doneer nu’
4. Kies een betaalmethode
5. Klaar is Crayola
Hier wat meer over Crayola
Sinds in 1903 rolde de eerste doos waskrijtjes van de loopband, heeft Crayola zijn gamma uitgebreid maar uitgebreid met nog meer kwaliteitsproducten, die de fantasie van kinderen wil prikkelen. Met kleurartikelen, knutselsets en innovatief kleurspeelgoed wil Crayola kinderen er toe aan zetten om alles wat hun inspireert te uiten, talenten te ontplooien en vaardigheden te ontwikkelen wanneer zij ontdekken, verkennen, spelen en fantaseren. Crayola zet mee de schouders onder SOS Kinderdorpen, omdat ze gelooft in een ‘Betere Wereld voor iedereen’.
Dank je wel in naam van Dominic, mezelf, SOS Kinderdorpen en Crayola.