In deze blogpost deelde ik met jullie wat mij gelukkig maakte. Vandaag – dinsdagochtend – deel ik met jullie wat ik STOM ! vind. Geen paniek, ik ben nog steeds erg gelukkig. Maar ik kwam dit leuke onderwerp tegen op de blog van Miriam, die m dan weer had van Anne-Marie. De afbeeldingen heb ik geleend van Geertje Boekhouder, die trouwens ook een leuke en herkenbare STOM schreef.
STOM ! De kunst van t mopperen
Laat er nou niks lekkerders zijn af en toe s duchtig te mopperen en te zeuren. Wij, Belgen zijn daar erg onderlegd in. Feel free van uw STOM!-momenten te delen via de reacties. Bent u klaar voor de mijne ?
- Mijn dochter heeft er zo een handje van weg om nét om kwart na acht ’s ochtends haar broekje zodanig vol te doen, dat het over der beentjes zo in haar kleren druipt. Om kwart na acht moet iedereen – van schooltas tot kinderen – zeer nipt uitgerekend in de auto zitten. Imagine ook dat mijn éénjarige lijdt aan de Terrible One. Verpamperen en aankleden, netjes eten en rustig gaan slapen is nou niet aan de orde. STOM ! dus dat de dreumespuberteit zo lang duurt.
- Soms is pipi doen pure tijdsverlies. Ook STOM ! dat leuke dingen zoals verjaardagsfeestjes snel voorbij zijn en dingen als strijken een eeuwigheid duren.
- Melkpoeder is echt een vetzakkerij. Kinderen zijn dat ook. De poetshulp heeft iedere vrijdag een hoop werk.
- IS en extreem Islamisme is überSTOM ! Ze vernietigen niet alleen eeuwenoude kunsthistorische schatten, ze schaden ook iets wat ik heilig in geloof – het recht op vrije meningsuiting en het recht om zonder dogma’s door t leven te gaan.
- Files zijn STOM! En uitputtend ! En slecht voor t milieu. Op de tweede plaats vind ik middenvakrijders en op de derde plaats mobiele flitspalen STOM ! Gewoon omdat iedereen ze STOM vindt, niet omdat ik een notoire hardrijder ben. Niets STOMmer dan meehuilen met de wolven – verdorie.
- Ik vind mezelf ontzettend STOM ! als ik alweer te laat ben om mijn bibliotheekboeken binnen te brengen.
- Reclame tussen een steengoede film vind ik STOM ! Eigenlijk is wachten in t geheel gewoonweg STOM ! Bussen zouden elke minuut moeten rijden. Rode lichten zouden intelligent moeten zijn en afsprekers zouden altijd op tijd moeten komen.
- Ik vind vergeten kaas met haar op far far away in mijn koelkast heel, heel erg STOM ! Dat betekent dat ik toch niet zo’n goede huishoudplanner ben en dat ik voedsel verspil. Shame on you, Nele. Of ik zou met de kweekjes biologen moeten gelukkig maken.
- In deze lijn ligt ook de madekes, die elke zomer welig tieren in mijn groene bak. De Vlamingen onder ons weten over welke bak ik spreek. Ik vind geen enkel schepsel Gods vies – behalve madekes – die hebben geen ogen.
- Badkleding en lingerie passen in de winter. Kille paskamertjes met meedogenloze spiegels. Een verkoopster die alles wat je aantrekt, bekirt, maar wel een bril met weckpotglazen draagt. De reden waarom ik zo lig af te tellen naar de lente. Of op t internet shop.
- Knellende schoenen, brillen die pootjes krijgen, puzzels waar de stukken van ontbreken. Mijn man die het dekbed naar zich toetrekt tijdens de nacht.
- Onzettend STOM én pijnlijk – op je wang bijten tijdens t kauwen. Ben ik een held in bij t kauwgommen, zal daarom kauwgom met caution behandelen.
- Ik ben geen fan van witloof. Ook niet van pompelmoes, eigenlijk van niets dat enigzins bitter smaakt. Ik hou ook niet van olijven. Ik snap niets van die trend dat gin zo hip is. Wat is er mis met champagne als apero ?
Zo kan ie wel weer voor vandaag. Genoeg gemopperd en gezeurd. Ik kom hier vast nog wel s op terug. Welke ergernissen wilt u met ons delen? Leave a comment, want een blog zonder reacties is helemaal STOM !
8 thoughts on “STOM ! – Een lijstje van 13 stuks”
Hihihihi 🙂
Love it!!
Ik kan soms ook serieus een zaag spannen, en dat mag!!
Mijn blog is ook niet altijd even leuk, en dat mag!!
Het leven is niet altijd rozengeur en maneschijn…
Zeuren en zagen is zo leuk ! We doen het gesoon graag en op onze blog mag datte. Ik denk dat ik het meer ga doen, het lucht op. Van harte dank voor je reactie – die was zeker niet stom !
PS is je zoon al uitgestuiterd ?
Bumperklevers zijn stom.
Mensen die denken dat de wereld rond hun draait zijn stom.
Spruiten zijn stom, alleen al van de geur wordt ik misselijk.
Ziezo we hebben ons hart weer eens kunnen luchten.
Blij nu zeker? Lucht altijd op, zo s goed mopperen en zeuren. Daarna neemt onze zonnige, relativerende kant het weer over. That’s life. Groeten
Haha, deze lijstjes zijn zeker niet stom! En die van die biebboeken grrr.
Typisch ik. De eerste ronde gaat vaak goed, vanaf de tweede ontleenbeurt ga ik te laat. Nooit een grote boete, maar altijd een hapje uit de portemonnee uiteindelijk. Tja..
Hahaha, helemaal mee eens! En ja, die madekes… bah… en mieren!!!! En ongedierte gewoonweg. BAH BAH en Bah!
He he ! Jakkie bah ! Bleerk en kots. Zodra ik de madekes zie kronkelen in mijn groene bak, gooi ik er iets verdelgends over. Het blijft een natuurlijk spul, dus een natuurlijke dood voor die beesten. Weg ermee ! Awoe ! Groetjes xx